Contact

CONTACTGEGEVENS

Heeft u nog vragen? Of wilt u vrijblijvend een gesprek met ons over wat wij voor u kunnen betekenen? Neem dan contact met ons via onderstaande gegevens of maak gebruik van het contactformulier.

Peter Picavet
Algemeen directeur
ppicavet@remmersbouwgroep.nl
06 - 53 13 31 41

William Holvoet
Commercieel directeur
wholvoet@remmersbouwgroep.nl
06 - 52 41 37 50

Rene de Ridder
Financieel directeur
rdridder@remmersbouwgroep.nl

Vacature Sales Engineer Wonen & Zorg
Contactpersoon Wonen & Zorg
wholvoet@remmersbouwgroep.nl
06 - 52 41 37 50

Henrik de Bruijn
Contactpersoon Sport & Onderwijs
hdbruijn@remmersbouwgroep.nl
06 - 83 06 06 72

Raymond van Delden
Contactpersoon Bedrijfshuisvesting
rvdelden@conferm.nl
06 - 14 23 06 62

Philip Kennedy
Contactpersoon Service & Onderhoud
pkennedy@remmersbouwgroep.nl
06 - 42 80 58 62

Algemeen Contactformulier

Heeft u vragen? Aarzel dan niet om een vraag te stellen.

Straat + huisnummer

Remmers Bouwgroep B.V.

BTW: NL.8175.34.374.B.02
KvK: 18020129

Bouwbedrijf Remmers B.V.

BTW: NL.8175.34.374.B.04
KvK: 18028515

Remmers Projectontwikkeling B.V.

BTW: NL.8175.34.374.B.05
KvK: 18032716

U bent van harte welkom bij ons op kantoor om kennis te maken!

Kranenberg 1
5047 TR TILBURG
Telefoon: 013 – 5729300

Tot dan!

Team Remmers Bouwgroep