Zwembadcomplex Oostende
Het zwembadcomplex telt een wedstrijdbassin, een instructiebassin, een recreatiebad voor peuter en kleuters en een recreatiebad voor de oudere jeugd. Lees hier meer.
Wij zoeken nadrukkelijk het gesprek met de klant en de gebruiker. We willen weten wat hun beweegt en bezig houdt. Wat hun ambities zijn en hoe zij die willen verwezenlijken. Onze vele referentieprojecten inspireren hun daarbij en samen creëren we de excellente woon-, leer- en werkomgeving voor hen. Middels een soepel en efficiënt realisatieproces bieden wij onze klanten en gebruikers een omgeving waarin zij gestimuleerd worden het beste uit zichzelf te halen.
Door als familiebedrijf een hoog kwaliteitsstreven te combineren met een hoge servicegraag, geven we telkens weer invulling aan het amibitieniveau en de wensen van onze opdrachtgevers. Dat is ook te zien aan de projecten. Projecten waar we trots op zijn!
Het zwembadcomplex telt een wedstrijdbassin, een instructiebassin, een recreatiebad voor peuter en kleuters en een recreatiebad voor de oudere jeugd. Lees hier meer.
Het sportcomplex is een nieuwe, aantrekkelijke accommodatie. Het gebouw is ontwikkeld als training- en wedstrijdlocatie en biedt studenten de mogelijkheid om te sporten en te ontspannen. Het complex ligt aan de centrale Erasmus Plaza, en vormt samen met het Hatta Building de oostelijke toegang tot de universiteitscampus.
Aan de IJdenhove in Hendrik Ido Ambacht realiseren wij in opdracht van de gemeente Hendrik Ido Ambacht de Willem de Zwijgerschool. Dit is een nieuwe basisschool van ongeveer 2.900 m2 BVO bestaande uit 2 bouwlagen met 21 lokalen, een peuterspeelzaal, speellokaal en aula.
Gymworld Zoetermeer is een nieuwe, aantrekkelijke gymnastiek-accommodatie die als doel heeft het versterken van de gehele gymnastieksport in deze gemeente. Lees hier meer.
Verbouwen, renoveren, restauratie en nieuwbouw van Seeligkazerne naar een moderne school voor de Rooi Pannen. Lees hier meer.
In opdracht van Gemeente Katwijk hebben wij op het buitenterrein van het 40 jaar oude Aquamar een nieuw zwembad gerealiseerd. Lees hier meer.
In opdracht van de Gemeente Leidschendam-Voorburg en Lucas onderwijs hebben wij de nieuwe basisschool gerealiseerd. Lees hier meer.
Opvallend nieuw sportcomplex gerealiseerd in Amersfoort. Lees hier meer.
Design & Build opdracht; clubgebouw voor hockeyclub Tilburg. Lees hier meer.
Uniek aan het complex is de weerspiegeling van de bomen in de dakrand. De bezoeker zwemt dus letterlijk tussen de bomen! Lees hier meer.
Één van de grootste overdekte sportcomplexen van Nederland. Lees hier meer.
Het sportpaleis is benoemt tot BNA Gebouw van het Jaar Regio Zuid, vormt het hart van de ontwikkelingen in de wijk Nieuw-Stappegoor. Lees hier meer.
Wij bellen u graag terug voor het maken van een afspraak.
''Wij realiseren goede en mooie gebouwen, maar bovenal bedenken en creëren wij de beste plek om te wonen, werken en leven''
Remmers Bouwgroep B.V.
Kranenberg 1
5047 TR Tilburg
T: +31 (0) 13 572 93 00
E: info@remmersbouwgroep.nl
© 2021 Remmers Bouwgroep
Website door P&P Company